• PIC01A.jpg
  • PIC04A.jpg
  • PIC04B.jpg
  • PIC05.jpg

Καλώς ήλθατε στο δικτυακό ιστότοπο του 2ου δημοτικού σχολείου Αγίου Ιωάννη Ρέντη!

img01a

Έχοντας πρόσφατα ενταχθεί στον Σύλλογο Διδασκόντων του 2ου Δημοτικού Σχολείου Αγίου Ιωάννη Ρέντη, θα ήθελα να απευθύνω έναν χαιρετισμό σε γονείς, μαθητές και συναδέλφους που απαρτίζουν την οικογένεια αυτού του σχολείου και να εκφράσω την δέσμευσή μου ότι ενώνω τις δυνάμεις μου με τις δικές σας για την επίτευξη του βασικού μας στόχου, την διάπλαση σωστών και χρήσιμων στην κοινωνία ανθρώπων. Προϋπόθεση αποτελεί η ουσιαστική συνεργασία όλων.

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες, αγαπητοί μαθητές, σας καλωσορίζουμε και πάλι στην διαδικτυακή πύλη του σχολείου μας, που στόχο έχει να αποτελέσει έναν δίαυλο επικοινωνίας, πληροφόρησης και ενημέρωσης για θέματα που αφορούν στην λειτουργία και στις δράσεις της σχολικής μας κοινότητας και ελπίζουμε στην ανταπόκρισή σας.

Η Διευθύντρια του Σχολείου

Αργυρώ Γαυγιωτάκη